تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

یادداشت

کد خبر : 52962 تاریخ انتشار : ۱۹ مرداد ۱۳۹۹

 

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در پیامی ۱۷ مرداد ، روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران و فعالان خبر و رسانه تبریک گفت.

 

 

به گزارش صدای پول از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، پیام تبریک دکتر مصطفی سالاری به این شرح است:

به نام او که به “قلم” سوگند یاد کرد

اهتمام به ارتباط موثر با رسانه‌های مختلف و اصحاب رسانه، یکی از راهبردهایی است که همواره در سازمان تامین‌اجتماعی مورد توجه و تاکید بوده و هست. در این مسیر ما متعهدیم با برقراری ارتباط مناسب با رسانه‌های جمعی و فعالان رسانه‌ای، تا حد امکان توجه آنها را به اهمیت مقوله‌های بیمه‌های اجتماعی و تامین‌اجتماعی جلب کرده و از ظرفیت‌های موجود این عرصه، برای برقراری ارتباط با گروه‌های مختلف مخاطبان استفاده کنیم.
امیدواریم در سایه توسعه همکاری و همراهی اصحاب رسانه با این سازمان، شاهد تقویت نگاه کارشناسی در جامعه به یکی از حساس‌ترین حوزه‌های زندگی اجتماعی یعنی حوزه نظام جامع رفاه و تامین‌اجتماعی باشیم.
ضمن قدردانی و سپاس از همکاری صمیمانه و همیشگی فعالان رسانه‌ای با سازمان تامین‌اجتماعی و استقبال از همه نقدهای مشفقانه و راهگشا در مسیر توسعه و اعتلای خدمات سازمان، فرارسیدن هفدهم مرداد ماه و روز خبرنگار را به همه دست‌اندرکاران و فعالان خستگی‌ناپذیر این حوزه چه در فضای رسمی مطبوعات و رسانه‌های جمعی متداول و چه در شبکه‌های نوپدید فضای مجازی تبریک گفته و ضمن پاسداشت خاطره شهدای اصحاب رسانه، مجاهدت دلسوزانه وجدان‌های بیدار جامعه را ارج می‌نهیم و از ایزد منان، تداوم عزت و اهتمام مسئولانه شما را در روایت صادقانه حق و حقیقت آرزومندیم.

Twitter Google+ Facebook
59 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها