تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

یادداشت

کد خبر : 56880 تاریخ انتشار : ۳ آبان ۱۳۹۹

در جریان بازدید مدیرعامل شرکت ملی پست از مرکز تجزیه و مبادلات کشور، بر لزوم تفکیک و پالت بندی مرسولات انبوه در مبدأ تأکید شد.

به گزارش صدای پول از روابط عمومی شرکت ملی پست، بعدازظهر روز گذشته، رمضانعلی سبحانی فر، به منظور ارزیابی شاخص های آماده سازی و رهسپاری مرسولات با همراهی غلامرضا ملکیان، مدیرکل حراست و امنیت پستی، مهدی مقصودی مدیرکل پست استان تهران و حمیدرضا آقاجانی، مدیرکل تجزیه و مبادلات کشور از بخش های اجرایی و بخش بیمه مرکز تجزیه و مبادلات کشور بازدید کرد.

وی با اشاره به افزایش ترافیک مرسولات انبوه قراردادی بر لزوم تجزیه، تفکیک استانی و پالت بندی این مرسولات در شرکت های طرف قرارداد تأکید و خاطرنشان کرد: این امر باعث تسهیل در روند آماده سازی و رهسپاری و به تبع آن توزیع سریع و کاهش مدت سیر مرسولات خواهد شد.

مدیرعامل شرکت ملی پست پس از بازدید از بخش بیمه، عملکرد این بخش را مثبت ارزیابی کرده و گفت: بسته بندی منظم مرسولات بیمه در باکس های دردار و جابجایی در قفسه های قفل دار، رسالت شرکت ملی پست در مواجهه با مرسولات بیمه را به طور کامل محقق نموده و موجب رضایت بیشتر مشتریان شبکه پستی کشور می شود.

Twitter Google+ Facebook
60 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها