تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

یادداشت

کد خبر : 40058 تاریخ انتشار : ۱۴ آبان ۱۳۹۸

مجمع عمومی عادی سالیانه (نوبت دوم) مؤسسه اعتباری ملل منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ روز یکشنبه مورخ ۱۲ آبان ماه ۹۸ در محل هتل همای تهران برگزار شد.

به گزارش صدای پول؛ مجمع عمومی عادی موسسه اعتباری ملل (نوبت دوم) منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ روز یکشنبه ۱۲ آبان با حضور بیش از ٧٢درصد سهام داران مؤسسه اعتباری ملل وکلایا نمایندگان قانونی آنان در محل هتل همای تهران واقع در خیابان خدامی آغاز وپس از طی تشریفات و اطمینان از حصول به حد نصاب قانونی نایب رئیس هیئت مدیره رسولی ریاست مجمع را بر عهده گرفت و محمد عطاران و مصطفی زاده باقر به عنوان نظار و مهدی ابهری به عنوان منشی مجمع از بین سهامداران انتخاب شدند و با حضور مدیر عامل و قائم مقام ایشان و همچنین نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار و نماینده بازرس قانونی در جایگاه رسمیت جلسه توسط ریاست مجمع اعلام گردید.
در ادامه حجت الاسلام والمسلمین سید امین جوادی مدیر عامل مؤسسه اعتباری ملل با ایراد سخنانی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد سال مالی منتهی به پایان سال ١٣٩٧نمایی کلی از برنامه های آتی مؤسسه و شرکتهای وابسته را برای سهامداران گرامی تشریح نمودند و سپس آقای محمدرضا مروجی بعد از قرائت گزارش هیئت مدیره درخصوص وضعیت عملکرد سال ۹۷ این مؤسسه به مجمع صاحبان سهام مطالبی را بیان نمودند.
رضایی، بازرس و نماینده حسابرس قانونی؛ گزارش حسابرسی سال ۹۷ ۱۳ مؤسسه را قرائت و مدیران موسسه درباره بندهایی از گزارش توضیحاتی را به سهامداران حاضر ارائه نمودند.
در ادامه جلسه مدیرعامل و قائم مقام به سوالات سهامداران پیرامون صورت های مالی پاسخ های لازم را ارائه نمودند و پس از آن صورت های مالی سال مالی ١٣٩٧مورد تصویب قرار گرفت،
روزنامه کثیر الانتشار دنیای اقتصاد به عنوان روزنامه رسمی تعیین و انتخاب بازرس قانونی به جلسه بعدی موکول گردید.
جلسه در ساعت ١٤ با ذکر صلوات خاتمه یافت.

Twitter Google+ Facebook
150 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها