تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

یادداشت

کد خبر : 52340 تاریخ انتشار : 29 جولای 2020

دكتر حسين مهري اظهار داشت: بانك صنعت ومعدن در پرداخت تسهیلات موضوع تبصره ۱۸ كه از سال ۹۷ به بانك ها ابلاغ گرديده است در مقایسه با سایر بانک ها داراي بيشترين ميزان پرداختي بوده است.

.

به گزارش صدای پول از پايگاه اطلاع رساني بانك صنعت و معدن، دكتر مهري بيان داشت: با استناد به آمار عملكرد اين بانك در سامانه وزارت صنعت، معدن و تجارت از آغاز پرداخت اين تسهيلات تا آخر سال ۹۸ تعداد ۷۰۱ طرح به بانك صنعت و معدن معرفي گرديد كه پس از بررسي، به تعداد ۳۰۳ طرح كه داراي توجيه و اهليت و صلاحيت لازم بودند، تسهیلات به ارزش بيش از ۲۰ هزار ميليارد ریال در قالب تسهيلات سرمايه ثابت و سرمايه در گردش پرداخت شده است.
دكتر مهري عنوان داشت: در مجموع تا پايان ۴ ماهه نخست سال جاري تعداد ۸۰۵ طرح به بانك صنعت و معدن معرفي گرديد و در نهايت با پرداخت تسهيلات به ۴۰۹ طرح موافقت و مبلغي بيش از ۳۰ هزار ميليارد ریال به اين طرح ها پرداخت گرديد.
مديرعامل بانك صنعت و معدن يادآور شد: آمارهاي تسهيلات پرداختي موضوع تبصره ۱۸ در سال ۹۹ نيز حاكي از آن است كه اين بانك در پرداخت تسهيلات مذكور همچنان نسبت به ساير بانك ها حائز رتبه نخست مي باشد.
گفتني است، بر اساس بند (الف) تبصره(۱۸) قانون بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور مقرر شده بود، بانك هاي عامل، تسهيلات لازم برای حمایت از طرحهای تولیدی اشتغالزا با اولویت بازسازی و نوسازی صنایع، تکمیل و راه‌اندازی طرحهای کشاورزی، صنعتی و معدنی نیمه‌تمام بخش خصوصی با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد، اجرای طرح ‌های صنایع کوچک و حمایت از خوشه‌های صنعتی، بافت های فرسوده و طرحهای حمل و نقل عمومی و ریلی، کارورزی جوانان و طرحهای اشتغالزایی مناطق مرزی را فراهم نمايند.

Twitter Google+ Facebook
165 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها