تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

یادداشت

کد خبر : 33454 تاریخ انتشار : ۲۰ خرداد ۱۳۹۸

در مراسمی از خودروهای جدید آتش نشانی شركت پتروشیمی بندرامام كه مجهز به امكانات به روز و قابلیت‌های آتش نشانی و اطفاء حریق است، رونمایی كرد.
به گزارش صدای پول از روابط عمومی شركت پتروشیمی بندرامام، در مراسمی با حضور حمیدرضا رستمی مدیرعامل و سایر مدیران ارشد شركت، به منظور رونمایی از خودروهای جدید آتش نشانی برگزار شد و طی آن تمامی قابلیت‌های خودروها توسط كارشناسان اداره ‪ HSE‬پتروشیمی بندرامام برای حاضرین به نمایش درآمد.
شركت پتروشیمی بندرامام از سال گذشته به منظور ارتقا سطح آمادگی و بهبود عملكرد در برابر شرایط اضطراری و حوادث احتمالی اقدام به تهیه ۳ دستگاه خودرو آتش نشانی به همراه به روزترین و پیشرفته ترین امكانات ایمنی و اطفاء حریق کرد.
این درحالی است كه خودروهای تهیه شده در دو مدل مختلف هستند؛ یك مدل مجهز به بوم ۲۲ متری، ۲ مانیتور پرتاب بلند كنترل از راه دور، دستگاه ژنراتور برق، پمپ آب با ظرفیت ۷ هزار و ۵۰۰ لیتر در دقیقه، سیستم اختلاف آب و فوم اتوماتیك به همراه یك تاور ‪(Tower)‬ ۵ متری هیدرولیك به منظور تامین روشنایی محل عملیات با كنترل برقی و زاویه نور ۳۶۰ درجه است.
گفتنی است ۲ دستگاه دیگر كه از آنها به عنوان خودروهای چند منظوره اطفاء حریق یاد می‌شود، دارای قابلیت‌ها و تجهیزات تخصصی و بسیار كاربردی در حوزه صنعت است كه مجهز به ۲ مانیتور پرتاب بلند كنترل از راه دور، پمپ آب ۷ هزار و ۵۰۰ لیتر در دقیقه، سیستم فوم اتوماتیك و دقیق، سیستم پاشیدن پودر، قابلیت استفاده همزمان آب و پودر توسط مانیتور مجزا، ریل هوز برقی ۳۰ متری برای بالا بردن سرعت عمل در اطفاء حریق، ژنراتور برق، تاور ‪(Tower)‬ ۵ متری هیدرولیك به منظور تامین روشنایی محل عملیات با كنترل برقی و زاویه نور ۳۶۰ درجه است.
شایان ذكر است شركت پتروشیمی بندرامام همواره در حوزه ‪HSE‬ و محافظت مناسب از تجهیزات صنعتی و به ویژه نیروی انسانی اقدامات بسیاری اجرا کرده و در همین راستا با تحقیق و بررسی مناسب از كاربرد دستگاه های مختلف، اقدام به تهیه این‌گونه خودروهای آتش نشانی كرده است.

Twitter Google+ Facebook
47 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها