تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

یادداشت

کد خبر : 32037 تاریخ انتشار : ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام در راستای مسئولیت‌های اجتماعی و فعالیت‌های عام المنفعه، نقشه راه و دستورالعمل‌های اجرایی را برای تداوم کمک‌رسانی به سیل زدگان کشورتدوین کرد.

به گزارش صدای پول از روابط عمومی، شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام از ابتدای سال جاری با پیگیری‌های مجدانه حمیدرضا رستمی مدیرعامل و دیگر مدیران خود، موفق شد در راستای مسئولیت‌های اجتماعی و به منظور کمک‌رسانی مناسب، موثر و مستمر به سیل زدگان کشور نقشه راه و دستورالعمل‌های اجرایی را تدوین کند و به صورت منظم در بخش‌های مختلف، کمک‌رسان سیل زدگان کشور باشد.
این درحالی است که این شرکت، کمک رسانی را از روزهای آغازین پس از وقوع سیل در سطح کشور آغاز کرد و در گام نخست نقش و حضور پررنگی را در برگزاری جلسات ستاد مدیریت بحران منطقه ویژه اقتصادی ایفا و بلافاصله پس از جلسات، کمک‌های مختلفی از جمله مواد غذایی، تجهیزات بهداشتی و صنعتی، حمل و نقل را تهیه و به مناطق سیل زده ارسال کرد.
پتروشیمی بندرامام با تدوین نقشه راه و دستورالعمل‌های مذکور موفق شد علاوه بر ارسال محموله‌های کمک‌رسانی، اولین موکب را در شهرستان اهواز با نام حضرت علی اکبر(ع) در پادگان شهید مسعودیان برپا کند و با ارسال مواد غذایی و اعزام نیروهای داوطلب از کارکنان و بسیج پتروشیمی بندرامام بصورت روزانه غذا گرم پخته و در بین مناطق سیل زده توزیع کند.
می‌توان افزود این شرکت، با مشارکت پتروشیمی فجر در روستای کوت امیر (توابع کوت عبدلله و شهرستان اهواز) از تمامی تجهیزات و تاسیسات آبی که به عنوان اصلی‌ترین منبع ورود آب به شهرستان ماهشهر، بندرامام خمینی (ره)، امیدیه، هندیجان و همچنین منطقه ویژه اقتصادی محسوب می‌شود، حفاظت و نگهداری کرد تا ورود آب به این مناطق با مشکلی مواجه نشود.
پس از فروکش کردن آب و پایان سیل، کمک‌رسانی ها را با توجه به حمایت‌های هیات مدیره، مدیرعامل و کمک‌های نقدی کارکنان خود در اقداماتی همچون بازسازی و نوسازی مدارس، بازسازی و نوسازی خانه‌های تخریب شده و ارسال مواد غذایی به صورت مستمر ادامه خواهد داد.

شایان ذکر است شریعتی استاندار خوزستان در روزهای اخیر از کمک‎های چشمگیر صنایع پتروشیمی ماهشهر تقدیر و تشکر کرد و به دنبال آن مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی به پاس پیشتاز بودن در امر کمک رسانی، مدیریت مناسب در زمان وقوع سیل و همچنین خدمات و ارسال کمک های نقدی و غیر نقدی شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام به مناطق سیل زده از مدیرعامل پتروشیمی بندرامام و دیگر مدیران و کارکنان شرکت تقدیر کرد.

Twitter Google+ Facebook
210 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها