تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

یادداشت

کد خبر : 56827 تاریخ انتشار : ۱ آبان ۱۳۹۹

عملکرد مدیریت شعب بانک توسعه تعاون استان قم با حضور معاون برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات این بانک بررسی شد.

ایرج شیخ‌زاده معاون برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات بانک توسعه تعاون در جلسه ارزیابی عملکرد مدیریت شعب استان قم در ساختمان ستادی میرداماد بانک اظهار داشت: این استان با چهار شعبه به لحاظ تعداد شعب در مقایسه با استان‌های دیگر در مقیاس کوچک‌تری قرار دارد، با این حال با توجه به مزیت‌های صنعتی و تولیدی استان، از ظرفیت‌های بالایی برای بانکداری توسعه‌ای برخوردار است.

🔸شیخ‌زاده در تشریح عملکرد استان طی سال جاری گفت: تسهیلات پرداختی استان در شش ماهه ابتدایی سال جاری ۱۰۵۰ میلیارد ریال بوده است و تسهیلات پرداختی استان در طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری طی سه سال اخیر ۳۰۰ میلیارد ریال می‌باشد.

🔸وی تصریح نمود: برنامه عملیاتی مدونی در اختیار مدیریت استان قرار گرفته است و با اجرایی شدن برنامه، حجم عملیات بانکی در استان افزایش خواهد یافت.

🔸وی در ادامه به تحقق ۸۱ درصدی درآمدهای غیر مشاع و ۹۰ درصدی درآمدهای مشاع در استان اشاره نمود و رهنمودهایی به همکاران استان در خصوص صدور ضمانت‌نامه، تسهیلات خرید دین و اعتبار اسنادی داخلی ارائه داد.

🔸امیر میرشفیعی رییس اداره کل برنامه‌ریزی و مدیریت عملکرد بانک توسعه تعاون نیز در ادامه این جلسه گفت: رعایت نسبت مصارف به منابع در حد متعارف برای همه استان‌ها ضروری است، چرا که با رعایت این شاخص در حد استاندارد، امکان مدیریت هدفمند جریان نقدینگی در شبکه شعب و تخصیص بهینه منابع مهیا می‌گردد.

🔸در این جلسه مجید طهماسبی مدیر شعب استان قم، حجت‌اله ثابت عمل معاون استان و روسای شعب حاضر در جلسه توضیحاتی در خصوص عملکرد استان طی سال جاری و برنامه‌های پیش رو ارائه دادند.

#بانک #توسعه #بانک_توسعه_تعاون #استان #عملکرد #تسهیلات #مدیریت #تعاون #قم #استان_قم

آدرس کوتاه شده: https://ttbank.ir/s/mfaoH6

Twitter Google+ Facebook
65 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها