تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

یادداشت

کد خبر : 39976 تاریخ انتشار : 4 نوامبر 2019

نخستین رویداد سرنخ با رویکرد نوآوری باز و به منظور معرفی نیازهای شبکه بانکی، شبکه سازی استارت آپ‌ها و ایده پردازان فینتک حاضر و نیز معرفی مرکز نوآوری شرکت خدمات انفورماتیک برگزار شد.

 به گزارش صدای پول به نقل از روابط عمومی شرکت خدمات انفورماتیک، در این رویداد ارائه هایی با موضوعاتی همچون:فناوری‌های تطابق مقررات (RegTech)، فناوری‌­های پرداختی (PayTech)، فناوری­‌های بانکی (BankTech)، فناوری‌­های مدیریت ثروت (WealthTech)، فناوری­‌های قرض و وام (LendTech)، حوالجات ارزی(Remittance)،

بلاکچین (Blockchain)، مدیریت مالی شخصی (PFM)و فناوری­‌های بیمه (InsureTech) برای حاضران ارائه شد تا بر اساس آنها ایده پردازی کنند.

برگزاری پنلی با موضوع چالش های پیش روی استارت آپها و انتقال تجارب استارت آپهای موفق و بازدید از مرکز از دیگر برنامه های این رویداد بود.

یادآور می شود، دور دوم این رویداد همزمان با همایش تراکنش برگزار خواهد شد. پس از برگزاری رویدادهای سرنخ‌­ یک و دو، تیم­‌هایی که در این رویدادها شرکت کردند و تیم­‌هایی که پس از سرنخ‌­ها به این جمع اضافه خواهند شد، می­ توانند برای پذیرش در مرکز نوآوری آی‌فینک، ثبت نام کنند و از حمایت‌­های مالی و تخصصی دو مجموعه برجسته شرکت خدمات انفورماتیک و هم‌­آوا برخوردار شوند.

Twitter Google+ Facebook
135 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها