تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

یادداشت

کد خبر : 44776 تاریخ انتشار : ۵ اسفند ۱۳۹۸

در راستای توصیه ها و اطلاعیه‌های وزارت بهداشت در مورد بیماری کرونا، شرکت پتروشیمی اروند با محوریت واحد HSE و همکاری بهداشت و درمان و روابط عمومی، تمامی اطلاع رسانی‌ها و آموزش ها در خصوص رعایت هشدارهای درمانی برای پیشگیری از ابتلا به این بیماری انجام شد.

به گزارش صدای پول از روابط عمومی پتروشیمی اروند، در راستای توصیه ها و اطلاعیه های وزارت بهداشت در مورد بیماری کرونا، این شرکت با محوریت واحد HSE و همکاری بهداشت و درمان و روابط عمومی، تمامی اطلاع رسانی ها و آموزش ها در خصوص رعایت هشدارهای درمانی برای پیشگیری از ابتلا به این بیماری انجام شد.
به نقل از همین گزارش، با توجه به ضرورت پیشگیری از بیماری و ویروس در اماکن عمومی، لغو همایش ها، جشن ها، سمینارها و غیره اندیشیده و همچنین نظارت بر رستوران، مسجد و شستشوی سایر معابر عمومی انجام گردید.

در این زمینه، اقدامات آموزشی و بهداشتی شامل چاپ و ارسال بروشور و پوستر در سیستم اتوماسیون اداری و نصب در تابلوهای اعلانات و تلویزیون شهری ، توزیع ۳۰۰۰ عدد ماسک و محلول الکلی ضدعفونی تک نفره در بین کلیه پرسنل، تهیه جایگاه های ثابت به همراه ۱۸۰ لیتر محلول ضد عفونی کننده دست جهت نصب در ورودی همه ساختمان ها و آموزش چهره به چهره توسط کارشناسان بهداشت و درمان این شرکت انجام شد.

Twitter Google+ Facebook
97 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها