تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

یادداشت

کد خبر : 37249 تاریخ انتشار : ۱۶ شهریور ۱۳۹۸

آمارهای منتشر شده از سوی بورس اوراق بهادار تهران در هفته دوم شهریور ماه حاکی از آن است که در این دوره زمانی، ارزش معاملات با افزایش و در عین حال تعداد داد و ستدها با افت همراه بوده است.

به گزارش صدای پول ، جزییات داد و ستدهای تالار شیشه ای در دومین هفته شهریور ماه مشخص کرد که در پایان معاملات هفته منتهی به ۱۳ شهریور ۹۸، شاخص کل با ۱۱.۵۰۴ واحد افزایش معادل ۴.۱۳ درصد افزایش نسبت به هفته قبل، به رقم ۲۹۰.۱۷۸ واحد رسید.

رشد ۲.۹۸ درصدی شاخص کل هم وزن

بر اساس این گزارش، شاخص کل هم وزن با ۲.۲۸۹ واحد افزایش معادل ۲.۹۸ درصد  به رقم ۷۹.۲۰۴ واحد را به نمایش گذاشت.

افزایش شاخص بازار اول و دوم

از سویی دیگر، شاخص بازار اول با ۹.۲۸۹ واحد افزایش به ۲۱۱.۸۲۳ واحد و شاخص بازار دوم با ۱۹.۲۲۷ واحد افزایش به ۵۸۵.۹۳۰ واحد رسید و به این ترتیب شاخص بازار اول ۴.۵۹ درصد افزایش و شاخص بازار دوم  با ۳.۳۹ درصد افزایش نسبت به هفته قبل همراه شدند.

گفتنی است: در ۵ روز کاری  هفته گذشته، ارزش کل معاملات اوراق بهادار به ۸۰.۵۶۴ میلیارد ریال رسید که نسبت به هفته قبل ۰.۰۳ درصد افزایش یافت.

کاهش تعداد داد و ستدها

افزون بر این، در ضمن تعداد ۱۹.۴۲۸ میلیون انواع اوراق بهادار در بیش از یک میلیون و ۹۷۸ هزار دفعه مورد معامله قرار گرفت و به ترتیب ۱۹ درصد و ۲.۴ درصد کاهش را نسبت به هفته گذشته تجربه کردند.

وضعیت صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله

این درحالی است که  تعداد ۴۳۴ میلیون واحد از صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش کل بیش از ۴۵۹۸ میلیارد ریال مورد معامله  قرار گرفت و به ترتیب با ۲۲ درصد و ۲۳ درصد افزایش نسبت به هفته گذشته همراه شدند.

عملکرد بازار بدهی

جزییات این اطلاعات منتشر شده نشان می دهد که در بازار بدهی که اوراق مشارکت، گواهی سپرده و صکوک معامله می شود، تعداد یک میلیون و ۵۰۰ هزار برگه اوراق مشارکت به ارزش کل بیش از ۱۴۸۲ میلیارد ریال معامله شد.

جزییات معاملات هفته دوم شهریور ماه ۹۸ در تالار شیشه ای

Twitter Google+ Facebook
88 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها