تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

یادداشت

کد خبر : 50868 تاریخ انتشار : 8 جولای 2020
شهردار تهران با اشاره به مذاکرات اخیر درباره خرید ۱۲۰ اتوبوس جدید از خودرو سازهای داخلی برای تجهیز و توسعه حمل و نقل عمومی نسبت به خرید تعداد بیشتری اتوبوس در صورت وجود، اعلام آمادگی کرد.
به گزارش صدای پول از  خبرنگار شهر، پیروز حناچی، شهردار تهران در جمع خبرنگاران درباره لوایحی که امروز شهرداری به شورای شهر تقدیم کرده است، گفت: دیروز توافقی با خودروسازان داخلی و ایران خودرو انجام دادیم و تفاهمی برای خرید ۱۲۰ دستگاه اتوبوس و ۱۲۰ دستگاه مینی بوس داشتیم که از اختیارات شرکت واحد اتوبوسرانی و اختیارات شهردار بالاتر بود. امروز هم مجمع مترو را داشتیم که با دو فوریت از شورا درخواست کردیم که اختیارات شهرداری را افزایش دهد.
او ادامه داد: مورد دیگر طرح لایحه یک فوریتی طرح تفضیلی منطقه ۲۲ است که امیدواریم با رای مثبت شورای شهر ابلاغ می شود.
حناچی گفت: لازم است که هر چه سریعتر اتوبوس ها جایگزین شوند. خرید اتوبوس های جدید قدم اول بود و اگر باز هم اتوبوسی در دسترس باشد آماده مذاکره هستیم.
شهردار تهران درباه ساختمان های نا ایمن تهران گفت: بعد از پلاسکو ساختمان هایی که نا ایمن بودند را شناسایی کردیم ؛ حدود ۳۳ هزار بنای نا ایمن شناسایی شده اند که به مرور به آنها ابلاغ می شود. البته خلاء قانونی داریم که اعلام، صرفا کافی نیست. دادستان محترم در این زمینه کاملا همراه است. از آن مهم تر داشتن نقشه های همه ساختمان هاست . ایده ما این است که وقتی آتش نشانی وارد یک پلاک می شود باید نقشه ان را داشته باشد.
حناچی درباره نزدیکی به سالگرد آتش سوزی حسن آباد و اقدامات انجام شده گفت: کار طراحی انجام شده است ، ساماندهی نما در حسن آباد با شهرداری است اما پشت ساختمان حسن آباد توسط بخش خصوصی ساخته می شود. مالک را تشویق می کنیم که اگر پروتکل های شهرداری را اجرا کند حمایت می

Twitter Google+ Facebook
230 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها