تیتر خبرهای روز :

تبلیغات

یادداشت

کد خبر : 41019 تاریخ انتشار : ۹ آذر ۱۳۹۸

دكتر حسين مهري رئيس هيات مديره و مديرعامل بانك صنعت و معدن گفت: اين بانك در راستاي انجام مسؤليت اجتماعي خود و توسعه زيرساخت هاي كشور در تامين مالي سه طرح آب شيرين كن در استان هرمزگان مشاركت داشته است.

به گزارش صدای پول از پايگاه اطلاع رساني بانك صنعت و معدن، وي كه به اتفاق جمعي از مديران ارشد اين بانك ، دكتر مرتضي شهيدزاده رییس هیأت عامل صندوق توسعه ملی و تعدادي از مديران سازمان ياد شده به استان هرمزگان سفر كرده است، ضمن تاكيد بر اولويت تامين سرمايه در گردش واحدهاي صنعتي جهت حفظ و افزايش ظرفيت عملي توليد افزود : اتمام طرحهاي نيمه تمام و توجه به طرحهاي توسعه اي واحدهاي توليدي فعال از ديگر اولويتهاي اين بانك است.
دكتر مهري با اشاره به تامين مالي طرح هاي آب شيرين كن در استان خاطرنشان كرد: استان هرمزگان در جنوب ایران از جمله مناطق درگیر با بحران کم آبی بوده که در سالهای اخیر طرح های مختلفی برای مدیریت این بحران اجرا شده است، يكي از پروژه هاي ياد شده احداث آب شیرین کن است كه مشكلات منطقه را در خصوص تأمين آب شرب،آب مورد نياز بخش صنعت و كشاورزي مرتفع خواهد ساخت.
گفتني است ، مديرعامل بانك صنعت و معدن در سفر به استان هرمزگان به اتفاق مديران صندوق توسعه ملي از شركت هاي آب شيرين كن سازه سازان، آب شيرين كن توسعه آب آسيا، آب شيرين كن شايا، شركت معماران تجارت آفتاب، و شركت فولاد ماد كوش بازديد كرد و از نزديك در جريان روند فعاليت اين شركت ها قرار گرفت.
شركت آب شيرين كن سازه سازان با تسهيلات بالغ بر ۹۵ ميليون دلار از سوي بانك صنعت و معدن و شركت آب شيرين كن توسعه آب آسيا با تسهيلات بالغ بر ۳۹۷ ميليارد ريالي و تسهيلات ارزي ۱۱۲ ميليون دلاري اين بانك در دست احداث است.
آب شيرين كن شايا نيز ۱۵۰ ميليون دلار تسهيلات ارزي و ۵۶ ميليارد ريال تسهيلات ريالي از بانك صنعت و معدن دريافت داشته و در مراحل پاياني احداث مي باشد.
شركت معماران تجارت آفتاب در زمينه توليد محصول قير فعاليت مي كند و تاكنون ۶ فقره تسهيلات سرمايه ثابت جمعاً به مبلغ ۱۷۶ ميليارد و ۶۶۰ ميليون ريال و دو فقره تسهيلات سرمايه در گردش به مبالغ ۷۰ و ۸۰ ميليارد ريال از بانك ياد شده دريافت كرده است و ميزان اشتغالزايي آن به ۶۵۰ نفر به طور مستقيم مي رسد.
شركت فولاد مادكوش ، توليد كننده گندله، با استفاده از يك فقره تسهيلات ريالي به مبلغ ۹۰۰ ميليارد ريال و يك فقره تسهيلات ارزي به مبلغ ۱۳۰ ميليون يورو از سوي بانك صنعت و معدن به بهره برداري رسيده است؛ اين شركت براي ۳۶۰ نفر به صورت مستقيم اشتغال ايجاد كرده است.
شايان ذكر است، حضور در جلسه كارگروه تسهيل و رفع موانع توليد استان با حضور استاندار و رييس هيأت عامل صندوق توسعه ملي از ديگر برنامه هاي مديرعامل در اين سفر خواهد بود.
اين خبر در حال تكميل است.
Twitter Google+ Facebook
129 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

آخرین اخبار
پربازدید ها
مهمترین ها